Qəbələ rayonunda həmyerlisinin mənzil toxunulmazlığını pozan şəxs cinayət məsuliyyətinə cəlb edilib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, hadisə rayonda yerləşən evlərin birində qeydə alınıb. Belə ki, Qəbələ sakini, 1991-ci il təvəllüdlü S.Səlimov (şərti) məhkəmədəki ifadəsində bildirib ki, gecə saat ... Ətraflı »
Qızları ilə birgə özünü binadan atan qadına cəza verilmədi
• 16:40 | 16 oktyabr 2023
Yasamal rayonunda iki azyaşlı qızı ilə birgə özünü binanın beşinci mərtəbəsindən atan 26 yaşlı Aytən Abbasovanın cinayət işi üzrə məhkəmə araşdırması başa çatıb. Mediaxeberleri.Az “Qafqazinfo”ya istinadən xəbər verir ki, məhkəmə istintaqının gedişində hadisənin baş verməsinə gətirib çıxaran ... Ətraflı »
Bura səhiyyə ocağıdır, yoxsa? - BU NƏDİ BELƏ?!
• 15:57 | 16 oktyabr 2023
“Uşaqlar bizim gələcəyimizdir, uşaqlar bizim həyatımızdır. Hamımız uşaqları sevirik və istəyirik ki, Azərbaycan vətəndaşları uşaqlıq illərindən sağlam olsunlar”. Bu sözləri Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyev hələ 2010-cu ildə paytaxtın Nəsimi rayonunda fəaliyyət göstərən ... Ətraflı »
Kinostudiyanın ərazisini zəbt edən “Ləvəngi” restoranının sahibi Hacı Səxavət kimdir..? - AXI NİYƏ?
• 15:51 | 16 oktyabr 2023
Dövlət Turizm Agentliyinin tabeliyində olan “Şahdağ Turizm Mərkəzi” QSC 1,2 mln. manat məbləğində əmlak vergisi ilə bağlı ödəməni dövlət büdcəsindən yayındırıb. Mediaxeberleri.AZ xəbər verir ki, bu, Hesablama Palatası tərəfindən Cəmiyyətdə aparılan audit yoxlaması zamanı üzə çıxıb. Belə ki, ... Ətraflı »