ANAMA əməkdaşı Xocalıda minaya düşüb
Fevralın 18-də işğaldan azad edilmiş Xocalı rayonunun Muxtar kəndi ərazisində mina hadisəsi baş verib. Bu barədə Azərbaycan Respublikasının Minatəmizləmə Agentliyi (ANAMA) məlumat yayıb. Məlumata görə, Agentliyin əməkdaşı 2000-ci il təvəllüdlü Çobanov Vasif Fizuli oğlu xidməti vəzifəsini yerinə ... Ətraflı »
Kürdə adam batıb - Dalğıclar axtarışa başlayıb
Kür çayının Salyan şəhəri ərazisindən keçən hissəsində bir nəfər batıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə Fövqəladə Hallar Nazirliyi (FHN) açıqlama yayıb. Bildirilib ki, məlumatla əlaqədar Nazirliyin Kiçikhəcmli Gəmilərə Nəzarət və Sularda Xilasetmə Dövlət Xidmətinin dalğıc-axtarış qrupu ... Ətraflı »
Şəhərin mərkəzində yanğın: xəsarət alan var - Video
Bakının Səbail rayonunun Lev Tolstoy küçəsində ikimərtəbəli yaşayış binasında yanğın baş verib. Bu barədə Mediaxeberleri.Az-a Fövqəladə Hallar Nazirliyindən (FHN) məlumat verilib. Bildirilib ki, əraziyə FHN-in Dövlət Yanğından Mühafizə və Xüsusi Riskli Xilasetmə xidmətlərinin qüvvələri cəlb ... Ətraflı »
Vətən müharibəsi qazisi vəfat etdi
Vətən müharibəsi qazisi Elnur Quliyev vəfat edib. Mediaxeberleri.Az "Qafqazinfo"ya istinadən xəbər verir ki, o, yaşadığı Salyan rayonunun Qırxçıraq kəndində dünyasını dəyişib. Qeyd edək ki, mayor E.Quliyev müharibədə ağır yaralanandan sonra Türkiyəyə müalicəyə aparılmış və 2021-ci ilin ... Ətraflı »
İcra başçısına ağır itki
Xətai Rayon İcra Hakimiyyətinin başçısı Rafiq Quliyevə ağır itki üz verib. İcra başçısının atası Çəpərxan Quliyev vəfat edib. Mərhum bu gün Bakı şəhərində Dədə Qorqud qəbiristanlığında dəfn olunub. ... Ətraflı »
Gəncədə tələbə qızlar dəm qazından zəhərləndilər
Gəncədə zəhərlənmə hadisəsi baş verib. Mediaxeberleri.Az APA-ya istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhər ərazisində qeydə alınıb. Belə ki, 2006-cı il təvəllüdlü F.Həsənova, 2006-cı il təvəllüdü İ.Mollayeva və 2005-ci il təvəllüdlü N.Musayeva zəhərlənmə diaqnozu ilə xəstəxanaya yerləşdiriliblər. ... Ətraflı »
Xeyriyyəçi şəxsin villası külə döndü: Ağstafadakı yanğının TƏFƏRRÜATI - VİDEO
Ağstafa rayonunda fərdi yaşayış evində güclü yanğın baş verib. Hadisə rayonun Köçəsgər kəndində qeydə alınıb. Bu barədə Baku TV-nin videomaterialında bildirilir. Belə ki, kənd sakini Mahir Kərim oğlu Xanəhmədova məxsus üçmərtəbəli villa axşam saatlarında qəfil alovlanıb. Hadisəni görən qonşular ... Ətraflı »