Qarabağda lokal antiterror tədbirlərində şəhid olanların siyahısı yenilənib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, antiterror tədbirlərində şəhid olmuş daha 5 hərbçinin adı Müdafiə Nazirliyinin açıqladığı yeni siyahıya əlavə edilib. Siyahıya baxmaq üçün bura daxil olun. ... Ətraflı »
İcra başçısının yaxın adamı adlandırılan bələdiyyə sədri şikayətini geri götürdü
• 10:28 | 03 oktyabr 2023
Ali Məhkəmədə Baş Prokuror yanında Korrupsiyaya qarşı Mübarizə Baş İdarəsinin keçirdiyi əməliyyat zamanı saxlanılan Şabran rayon Pirəbədil bələdiyyəsinin sədri olmuş Nuriyev Cəmaləddin Müzəfəddin oğlunun barəsində olan hökmdən yenidən verilən kassasiya şikayəti üzrə məhkəmə iclası keçirilib. ... Ətraflı »
Kamaləddin Qafarov: “1993-cü ilin 3 oktyabrı Azərbaycanın inkişafının start nöqtəsidir”
• 10:22 | 03 oktyabr 2023
"1993-cü il iyun ayının 9-u Azərbaycan tarixinin ən əlamətdar, dövlətçiliyimizin gələcəyini müəyyən edən ən əhəmiyyətli günlərindən biridir. Məhz həmin gün Azərbaycan xalqının Ümummilli Lideri Heydər Əliyev xalqın və respublikanın hakim dairələrinin təkidli dəvətini qəbul edib Bakıya gəldi. ... Ətraflı »
Ermənistana Qərbi Azərbaycan sənədi göndərildi - İrəvandan nə tələb olunur?
• 10:18 | 03 oktyabr 2023
UNESCO Ermənistan Xarici İşlər Nazirliyinə Qərbi Azərbaycanda abidələrin dağıdılması ilə bağlı sənəd göndərib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə Ermənistan mediası yazır. Məlumata görə, sənəd bir həftə öncə göndərilib. Orada Ermənistandakı Azərbaycan abidələrinin dağıdıldığı, ... Ətraflı »