Gürcüstan Mərkəzi Seçki Komissiyası parlament seçkilərinin baş tutduğunu elan edib. "Report"un yerli bürosu xəbər verir ki, saat 20:00-a olan ilkin məlumatına görə, seçici fəallığı 58,94 % təşkil edib. Səslərin 70,9 %-i işlənildikdən sonra “Gürcü Arzusu” 52,98 % səs toplayıb. “Gürcü ... Ətraflı »
BAKININ BU QƏSƏBƏSİNDƏ EVLƏR ÇÖKÜR - VİDEO
• 22:30 | 26 oktyabr 2024
Bakının Xətai rayonu, Əhmədli qəsəbəsi, Şahin Səmədov küçəsində bəzi evlərin həyətlərində çökmə baş verib. Bir neçə gün öncə həmin küçədə ikimərtəbəli evin həyəti çökmüşdü. "Xəzər Xəbər"in vatsap qaynar xəttinə müraciət edən sakin deyir ki, evi hazır alıb, 18 il də içərisində yaşayıb. ... Ətraflı »
• 22:20 | 26 oktyabr 2024
“Cinayəti basdırıblar torpağın altına, yağış da onu üzə çıxarıb” Azərbaycan Xalq Partiyasının (AXP) sədri Pənah Hüseyn “AzPolitika”-ya müsahibəsində ABŞ Prezidenti Co Baydenin İlham Əliyevə məktubu, Gürcüstanda gedən siyasi proseslər, sülh sazişinə dair gələcək gözləntilər, eləcə də gündəmin başqa ... Ətraflı »
Həmkarını BİABIR ETDİ: "Broyler toyuğuna oxşayır"
• 19:58 | 26 oktyabr 2024
Müğənni Ülviyyə Namazova "Rəngarəng səhər"də plastik əməliyyat etdirən bir çox həmkarlarını biabır edib. Mediaxeberleri.Az parol.az-a istinadən xəbər verir ki, xəbər verir ki, özü də plastik əməliyyat etdirdiyini və xarici görünüşünə əl gəzdirdiyini etiraf edən müğənni xanım ... Ətraflı »