2023-cü il aprelin 22-də Daxili İşlər Nazirliyinin (DİN) 102 qaynar xəttinə Şamaxıdan edilən zəng rayonun hüquq-mühafizə orqanlarının əməkdaşlarını hərəkətə gətirib. Rayon sakini Mehman Şirinov (ad və soyad şərtidir) polisə məlumat verərək bildirib ki, yaşadığı evdə yetkinlik yaşına çatmayan əmisi ... Ətraflı »
Bakıda erməni başqasının əmlakını taladı
• 21:51 | 29 oktyabr 2024
Bakıda erməni əsilli vətəndaş inzibati məsuliyyətə cəlb edilib. Mediaxeberleri.Az -ın Qaynarinfo-ya istinadən məlumatına görə, Avokyan Artur Avakoviç barəsində İnzibati Xətalar Məcəlləsinin 227-ci maddəsi ilə inzibati protokol tərtib edilib. 227-ci maddə xırda talama, yəni oğurlama, mənimsəmə, ... Ətraflı »
"VƏZİFƏDƏN UZAQLAŞDIRILSIN VƏ HƏBS EDİLSİN" - Medvedev Zurabişviliyə “hökm oxuyub”
• 21:48 | 29 oktyabr 2024
Rusiya Təhlükəsizlik Şurasının sədr müavini və sabiq prezident Dmitri Medvedev bu dəfə Gürcüstan Prezidenti Salome Zurabişvilinin həbsini tələb edib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, öz soaial şəbəkə hesabında ingilis dilində paylaşım edən Medvedev Gürcüstan hökumətinə müxalifəti dəstəkləyən ... Ətraflı »
• 21:41 | 29 oktyabr 2024
Deputat Azər Badamov bu günlərdə dağ rayonlarında təbii qaza qoyulan limitə yenidən baxılmalı olduğunu deyib. Onun dediyinə görə, bu rayonlarda yaşayan sakinlər digər regionlardan daha çox yanacaq yandırmağa məcburdurlar və bu, onların maddi vəziyyətinə daha çox təsir edir. Ümumiyyətlə, büdcə ... Ətraflı »