Anaxeber.info saytının baş redaktoru, Bakının Xətai rayon sakini Azər Talıbov millət vəkili Zahid Oruca müraciət edib. Junralist müraciətində bildirib ki, rayonun Sarayevo küçəsi 26 ünvanında yaşıllığın məhvinə hazırlıq gedir. O, Xətai rayonundan deputat olan Zahid Orucun bu qanunsuzluğun ... Ətraflı »
Baş redaktor Zahid Oruca müraciət etdi: Bu qanunsuzluğun qarşısı alınmasa...
Vidadi İsayevin "qoçusu" Bərdədə "qan uddurur" -VIDEO
Bərdə şəhər Mənzil Kommunal Təsərrüfatının, el arasında "JEK" kimi qəbul edilə n idarənin rəis müavini İldırım Quliyev adına yaraşmayan hərəkətləri ilə ad çıxarıb. Anaxeber.info məlumat verir ki, rəis müavini İldırım Quliyev "ildırım" kimi çaxmağı əsasən qadınların üstünə ... Ətraflı »
Aygün Kazımova ilə Röya aparıcının toyunda mübahisə edib
Aparıcı Kamilə Babayeva toyundan və toyunda Xalq artistləri Aygün Kazımova ilə Röya Ayxanın mübahisə etməsindən danışıb. Bu barədə o "Pərvizə görə"də açıqlama verib. Kamilə deyib ki, məsələ ilə bağlı yazılanlar təhrif olunub və həyat yoldaşı ona şou-biznes nümayəndələrini məclisə dəvət ... Ətraflı »
Dayısı qızı ilə mesajlaşan şəxs arvadını döydü - CƏZA
Abşeron Rayon Məhkəməsində qəsdən sağlamlığa yüngül zərər vurmada təqsirləndirilən Elgün Şəfiyevin (şərti) cinayət işi üzrə məhkəmə istintaqı yekunlaşıb. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, hakim Abusət Qasımovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Məhkəmənin hökmü ilə o, 6 ay ... Ətraflı »
Əməliyyatdan sonra xəstənin ölümündə günahlandırılan həkimlərə elektron qolbaq taxıldı
Lənkəran Rayon Məhkəməsində səhlənkarlıqda təqsirləndirilən Fikrət Qədirov və Babək Bəkirovun (hər ikisinin ad, soyadı şərtidir) cinayət işi üzrə məhkəmə istintaqı yekunlaşıb. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, hakim Murad Aslanovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. ... Ətraflı »
Üzərində heç bir sənədi olmayan, lakin qapıları döyərək özlərini "Azərişıq" ASC-nin əməkdaşı kimi təqdim edən şəxslər kimlərdir? - "Deyirlər ki, müqavilə yenilənməlidir..."
Məlum olduğu kimi, Azərbaycanda 2025-ci ilin yanvar ayından etibarən elektrik enerjisinin yeni tarifləri qüvvəyə minib. Bununla əlaqədar “Azərişıq” ASC və abonentlər arasında müqavilələrin yenilənməsi qaydası ilə bağlı narazılıqlar yaranıb. Sabunçu rayon sakinlərinin Pravda.az-a ünvanladıqları ... Ətraflı »
Məktəblilərin öldüyü hadisəyə görə "Azərişıq" ASC-nin mühəndisinə cəza verildi
İmişli Rayon Məhkəməsində səhlənkarlıqda təqsirləndirilən Zaman Tahirovun (ad, soyadı şərtidir) cinayət işi üzrə məhkəmə istintaqı yekunlaşıb. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, hakim Zaur Pirverdiyevin sədrliyi ilə keçirilən prosesdə hökm oxunub. Məhkəmənin hökmü ilə o, cəzasını ... Ətraflı »
Qardaşının toyuna dəvət etdiyi qonağın söyüşə görə burnunu sındırdı - QƏRAR
Sumqayıt Apellyasiya Məhkəməsində qəsdən sağlamlığa az ağır zərər vurmada təqsirləndirilən Valeh Məmmədovun (şərti) barəsindəki hökmdən verilən apellyasiya şikayəti üzrə məhkəmə iclası başa çatıb. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, hakim Rəşadət Ağayevin sədrliyi ilə keçirilən ... Ətraflı »
OBA-da partlayış: xəsarət alanlar var - Rəsmi
Bu gün səhər saat 06:45 radələrində "OBA" marketlər şəbəkəsinin "Binə 3" filialında partlayış baş verib. Bu barədə Mediaxeberleri.Az-a marketlər şəbəkəsindən məlumat verilib: "İlkin ehtimala görə, partlayışın qazsızmadan baş verdiyi bildirilir. Hadisə nəticəsində ... Ətraflı »
Rüşvətdə günahlandırılan vəzifəli şəxslər məhkəmə zalından həbs edildi
Gəncə Apellyasiya Məhkəməsində Bərdə Peşə Liseyinin direktoru Şamil Şükürov və liseyin baş mühasibi Elman Əhmədovun barəsindəki hökmdən verilən apellyasiya şikayəti üzrə məhkəmə iclası başa çatıb. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, hakim Faiq Mahmudovun sədrliyi ilə keçirilən prosesdə ... Ətraflı »