Hərbi prokurorluğun şöbə rəisi, ədliyyə polkovnki Aydın Ələsgərova ağır itki üz verib. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, polkovnikin anası Niyar xanım dünyasını dəyişib. ... Ətraflı »
Polkovnik Aydın Ələsgərova ağır itki - FOTO
Azərbaycanda bu nazirliklər BİRLƏŞDİRİLƏ BİLƏR
Artıq bir aydan çoxdur, Ekologiya və Təbii Sərvətlər Nazirliyində rəhbər postu boş qalıb. Yeni təyinatın olmaması bir sıra suallar yaradıb. Son günlər qurumun Kənd Təsərrüfatı Nazirliyi ilə birləşdirilə biləcəyi istiqamətində fikirlər səsləndirilir. Bu, mümkündür? İş prinsipi baxımından nə qədər ... Ətraflı »
Aksiyalara qadağa qoyuldu
Ankara və İzmirdə də aksiyalara qadağa qoyulub. Bu barədə Ankara və İzmir valilikləri məlumat yayıb. Bu şəhərlərdə 21-25 mart tarixlərində hər cür toplantı, aksiya və mətbuata açıqlama qadağan edilib. Qeyd edək ki, bundan əvvəl İstanbulda 19 mat-23 mart tarixlərində aksiya və toplantılar qadağan ... Ətraflı »
Təranəylə Musa nəvələri ilə - FOTO
Müğənnilər Təranə Qumralla Musa Musayev ailəsi ilə paylaşım edib. Fotoda sənətçilərin nəvələri və qızları yer alıb. Onlar şəkillərə bayram təbriki yazıblar. ... Ətraflı »
“Quzu ətinin qiyməti 50 manata qalxacaq”
Milli Məclisin Aqrar siyasət komitəsinin sədri Tahir Rzayev açıqlamasında bildirib ki, heyvanların kəsilməsi üçün yaş həddinin müəyyən edilməsi, qadağaların qoyulması, cərimələrin tətbiqi yaxşı olardı. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, mövzu ilə bağlı Redaktor.az-a danışan Azad İstehlakçılar ... Ətraflı »
Bakının bu ərazilərində evlər sökülməlidir - Nə baş verir?
Bir neçə gün öncə Baş nazir Əli Əsədovun sədrliyi ilə ölkə ərazisində qəzalı vəziyyətə düşmüş çoxmənzilli yaşayış binaları ilə bağlı verilmiş tapşırıqların icra vəziyyəti, görüləcək işlər və digər əlaqəli məsələlərə dair iclas keçirilib. Sonda qərarlar qəbul olunub, aidiyyəti qurumlara tapşırıqlar ... Ətraflı »
Xalq şairi Səməd Vurğunun və qazaxlı mütəffəkirlərin məzarları ziyarət olundu
Birinci Fəxri Xiyabanda Xalq şairi Səməd Vurğunun və qazaxlı mütəffəkirlərin məzarları ziyarət olundu “Qazax” Xeyriyyə İctimai Birliyi İdarə Heyətinin tədbirlər planına uyğun olaraq mart ayının 21-də Azərbaycanın ilk Xalq şairi Səməd Vurğunun anadan olmasının 119-ci ildönümü və "Beynəlxalq ... Ətraflı »
Ermənistan-Türkiyə sərhədi açıldı: İlk olaraq 4 yük maşını gedir
Martın 21-də beynəlxalq yükdaşıma şirkətlərindən birinin 4 yük maşını Suriyaya getmək üçün Ermənistan-Türkiyə sərhədindəki Marqara keçid məntəqəsinə doğru yola düşüb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə erməni mediası məlumat yayıb. Bildirilib ki, Suriyaya humanitar yardım aparan yük ... Ətraflı »
Azərbaycan sülh prosesinə qarşı addımların qarşısını qətiyyətlə alacaq - RƏSMİ BAKI
Azərbaycan Xarici İşlər Nazirliyi 20 mart 2025-ci il tarixində Ermənistanın xarici işlər naziri Ararat Mirzoyanın Braziliyanın xarici işlər naziri Mauro Vieyra ilə mətbuat konfransında səsləndirdiyi əsassız iddiaları pisləyib. XİN-dən verilən məlumata görə, Ermənistan tərəfi sülh müqaviləsinin ... Ətraflı »
Beyləqan sakini spirtli içkidən zəhərlənərək öldü
Beyləqan sakini spirtli içkidən zəhərlənərək ölüb. Mediaxeberleri.Az Report-a istinadla xəbər verir ki, rayon sakini 1967-ci il təvəllüdlü Ramiz Orucov spirtli içki qəbul etdikdən sonra vəziyyəti pisləşib. Ona tibbi yardım göstərilsə də, həyatını xilas etmək mümkün olmayıb. Qeyd edək ki, bir ... Ətraflı »