UEFA Avropa Liqası: "Qarabağ" "Lion"a məğlub oldu
UEFA Avropa Liqasının əsas mərhələsinin beşinci turunda bu gün Bakıda keçiriləcək "Qarabağ" - “Lion" (Fransa) matçı üçün start heyətləri bəlli olub. Mediaxeberleri.Az Avropa futbol qurumunun rəsmi saytına istinadən xəbər verir ki, komandalar meydana aşağıdakı heyətlərlə çıxacaqlar: ... Ətraflı »
Azərbaycanda “dana monopoliyası”nın nümayəndəsi “Laçınlı Dadaş” ləqəbli şəxsi kim durduracaq?
• 23:35 | 28 noyabr 2024
İdxal olunan DANA ƏTİ İNHİSARÇILARI... - İşin içində HƏR KƏS VAR... Onlara AQTA-da, DGK-da, DVX-də kimlər “krışa”lıq edir? Azərbaycan Respublikasının Prezidenti cənab İlham Əliyev dəfələrlə keçirdiyi müşavirələrdə süni qiymət artımı, süni bahalaşma yaradanları “natəmiz insanlar”, “işbazlar” ... Ətraflı »
Icra başçısı avtoqəza zamanı dünyasını dəyişən hərbçilərin dəfn mərasimlərində iştirak edib və ailələrinə başsağlığı verib
• 22:55 | 28 noyabr 2024
27 noyabr 2024-cü il tarixdə Tovuz rayonunda ağır yol-nəqliyyat qəzası baş verib. Hadisə Bakı-Qazax avtomagistralının rayon ərazisindən keçən hissəsində qeydə alınıb. Hərəkətdə olan “Mercedes” və “VAZ” markalı avtomobillərin toqquşması nəticəsində 6 nəfər həyatını itirib. “VAZ”da olan 5 hərbçinin ... Ətraflı »