"Sosial şəbəkələrdə və hər yerdə xalqımın dəstəyini gördüm". "Report" xəbər verir ki, bunu Fransada keçirilən Paris-2024 Yay Paralimpiya Oyunlarında qızıl medal qazanan, Azərbaycanı T12 kateqoriyasında uzunluğa tullanma üzrə yarışda təmsil edən Səid Nəcəfzadə deyib. O, ikinci ... Ətraflı »
Ülviyyə Ağayevadan seçicilərinə təşəkkür
• 21:44 | 02 sentyabr 2024
Sentyabrın 1-də keçirilən növbədənkənar parlament seçkilərində Azərbaycan seçiciləri layiqli namizədlərinə səs verdilər. Əziz dostlar, hörmətli seçicilər! Bütün bu təbliğat-təşviqat müddətində mənə verdiyiniz dəstək və göstərdiyiniz etimada görə hər birinizə tək-tək dərin minnətdarlığımı ... Ətraflı »
• 21:26 | 02 sentyabr 2024
Azərbaycan cəmiyyətini narahat edən məsələlərdən biri də son son illərdə boşanmaların sayının getdikcə artmasıdır. Son statistikalara görə boşanmalar nigah sayına yaxınlaşır. Boşanmaların səbəbinə gəlincə, müxtəlif səbəblər göstərilir. Ölkəmizdə ailə institututunun artıq sıradan çıxmasına dair ... Ətraflı »
FEYZİYEV YENƏ DEPUTATDIR... - Şəkililərin “gözü aydın”
• 21:23 | 02 sentyabr 2024
Milli Məclisə yenidən “seçilən” köhnə-yeni deputatlardan biri də Cavanşir Feyziyevdir. Xatırladaq ki, 115 saylı Şəki kənd ikinci seçki dairəsindən 4-cü dəfə deputat olan Feyziyev daha çox qaranlıq reputasiyalı iş adamı kimi tanınır… Onun “dərman biznesi” və digər müəmmalı əməllərinin sorağı uzaq ... Ətraflı »