Media Xəbərləri > Çap üçün versiya > Avropa Liqasında 46 oyun - Yenilənir

Avropa Liqasında 46 oyun - Yenilənir

Avropa Liqasında 46 oyun - Yenilənir
Bu gün Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinə start veriləcək.

Qol.az-ın məlumatına görə, mərhələnin bütün ilk oyunları eyni gündə keçiriləcək.

"Qəbələ"ni ilk təsnifat mərhələsində mübarizədən uzaqlaşdıran "Proqres" (Lüksemburq) Macarıstanın "Honved" klubu ilə qarşılaşacaq.

"Neftçi"ni ilk mərhələdəcə təslim edən "Uypeşt" (Macarıstan) İspaniyada "Sevilya"nın qonağı olacaq.

"Keşlə"nin mərhələ adlamasına imkan verməyən Malta "Baltsan"ı isə Slovakiyanın "Slovan" klubunu qəbul edəcək.

Ümumilikdə isə bu günə 46 oyun nəzərə tutulub.




26 iyul

Avropa Liqası

2-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunları



18:00. “Ufa” (Rusiya) - “Domjale” (Sloveniya)

18:45. “Ventspils” (Latviya) - “Bordo” (Fransa)

19:00. “Kayrat” (Qazaxıstan) - “Alkmaar” (Hollandiya)

19:00. “Tobol” (Qazaxıstan) - “Pünik” (Ermənistan)

19:00. “Vitorul” (Rumıniya) - “Vitess” (Hollandiya)

19:00. “Spartak” (Latviya) - “La Fiorita” (San-Marino)

19:30. “Rudar” (Sloveniya) - “Styaua” (Rumıniya)

20:00. “Torpedo” (Kutaisi, Gürcüstan) - “Vikinqur” (Farer adaları)

20:00. “Leyptsiq” (Almaniya) - “Haken” (İsveç)

20:00. “Baltsan” (Malta) - “Slovan” (Slovakiya)

20:00. “Hapoel” (Hayfa, İsrail) - “Hafnarfyordur” (İslandiya)

20:00. “Çixura” (Gürcüstan) - “Maribor” (Sloveniya)



20:30. “Düdelanj” (Lüksemburq) – “Drita” (Kosovo)

21:00. APOEL (Kipr) - “Flora” (Estoniya)

21:00. “Zrinski” (Bosniya və Herseqovina) - “Valletta” (Malta)

21:00. “Jalgiris” (Litva) - “Vaduts” (Lixtenşteyn)

21:00. “Makkabi” (Təl-Əviv, İsrail) - “Radniçki” (Serbiya)

21:00. “Molde” (Norveç) - “Laçi” (Albaniya)

21:00. “Honved” (Macarıstan) - “Proqres” (Lüksemburq)

21:00. MOİK (Bolqarıstan) - “Admira Vaker” (Avstriya)

21:00. “Yurqarden” (İsveç) - “Mariupol” (Ukrayna)

21:20. “Yagelloniya” (Polşa) - “Rio Ave” (Portuqaliya)

21:30. “Şaxtyor” (Belarus) - “Lex” (Polşa)

21:45. “Dinamo” (Brest, Belarus) - “Atromitos” (Yunanıstan)

21:45. “Nordsyelland” (Danimarka) - AİK (İsveç)

21:45. LASK (Avstriya) - “Lillestrom” (Norveç)



22:00. “B36 Torshavn” (Farer adaları) - “Beşiktaş” (Türkiyə)

22:00. “Genk” (Belçika) - “Fola” (Lüksemburq)

22:00. “Hayduk” (Xorvatiya) - “Slaviya” (Bolqarıstan)

22:00. “Qurnik” (Polşa) - “Trençin” (Slovakiya)

22:00. “Olimpiya” (Sloveniya) - “Kruzaders” (Şimali İrlandiya)

22:00. TNS (Uels) – “Linkoln” (Cəbəllütariq)

22:00. “Sutyeska” (Monteneqro) - “Alaşkert” (Ermənistan)

22:00. “FK Santa Koloma” (Andorra) - “Valyur” (İslandiya)

22:15. “Sent-Qallen” (İsveçrə) - “Sarpsborq” (İsveç)

22:30. “Jelezniçar” (Bosniya və Herseqovina) - “Apollon” (Kipr)

22:30. “Partizan” (Serbiya) - “Trakai” (Litva)

22:30. “Atalanta” (İtaliya) - “Sarayevo” (Bosniya və Herseqovina)

22:45. “Aberdin” (Şotlandiya) - “Bernli” (İngiltərə)

22:45. “Dandalk” (İrlandiya) - AEK (Kipr)

22:45. “Hibernian” (Şotlandiya) - “Asteras” (Yunanıstan)

22:45. “Osiyek” (Xorvatiya) - “Reyncers” (Şotlandiya)

22:45. “Spartak” (Serbiya) - “Sparta” (Çexiya)

23:00. “Dunayska Ştreda” (Slovakiya) - “Dinamo” (Minsk, Belarus)

23:00. “Styarnan” (İslandiya) - “Kopenhagen” (Danimarka)

23:45. “Sevilya” (İspaniya) - “Uypeşt” (Macarıstan)
Geri qayıt
http://mediaxeberleri.az/index.php?newsid=22138

© 2014 www.mediaxeberleri.com