"Qarabağ" - "Nyukasl" oyununa 18 mindən çox bilet satılıb
Bakıda "Qarabağ" və İngiltərənin "Nyukasl" komandaları arasında keçiriləcək UEFA Çempionlar Liqasının pley-off mərhələsinin oyununa indiyədək satılmış biletlərin sayı bəlli olub. Mediaxeberleri.Az bu barədə kluba istinadən xəbər verir. Qarşılaşma üçün hələlik 18 750 bilet ... Ətraflı »
Nəriman Axundzadənin ABŞ klubuna transferinin detalları müəyyənləşib
ABŞ təmsilçisi "Kolumbus Kru" "Qarabağ"ın futbolçusu Nəriman Axundzadəni transfer etdiyini açıqlayıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə klubun mətbuat xidməti məlumat yayıb. 21 yaşlı futbolçu ilə 2029-cu ilin iyun ayına qədər müqavilə imzalanıb. ... Ətraflı »
"Turan Tovuz" "Şaxtyor"un yetirməsini transfer etdi
"Turan Tovuz" müqavilə əsasında Rusiyanın "Lokomotiv" (Moskva) klubuna məxsus olan Mark Mampassini transfer edib. Mediaxeberleri.Az bu barədə kluba istinadən xəbər verir. Müdafiəçi icarə əsasında mövsümün sonunadək bölgə təmsilçisinin şərəfini qoruyacaq. Donetsk ... Ətraflı »
"Qarabağ"ın oyunu təxirə salınır? - Video
Bu gün Misli Premyer Liqasının 19-cu turunda "Şamaxı" - "Qarabağ" matçının keçirilməsi nəzərdə tutulub. Ancaq hazırda Şamaxıya yağan qar görüşün təxirə salınması ehtimalını yaradır. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, "Şamaxı" klubunun mətbuat xidmətinin rəhbəri Yusif ... Ətraflı »