"Suriya və İraq parçalanıb,növbəti hədəf İran və Türkiyədir...Suriyanın şimal ərazisində “terror” dövləti qurmaq planlanır " “Qəzzadakı vəhşiliklər, İran lideri İbrahim Rəisinin şübhəli şəkildə öldürülməsi və PKK-ya terror dövləti qurmaq üçün atılan addımların ortaq bir məqsədi var: ... Ətraflı »
PAŞİNYAN BU CÜR “ARADAN ÇIXDI” – Baş naziri arxa qapıdan “qaçırdılar” + VİDEO
Keşiş Baqratın tərəfdarları onu qarşısını ala bilmədilər Xəbər verildiyi kimi, keşiş Baqrat Qalstanyan Nikol Paşinyan hakimiyyətinə qarşı etiraz aksiyalarını bu gün hökumət binasının qarşısında davam etdirib. O, tərəfdarlarını hökumət binasının qarşısındakı meydana toplayaraq, Paşinyanın binanı ... Ətraflı »
“SÖYÜŞ MÜXALİFƏTİ”NİN QARŞILIQLI İFŞASI... - Onlarla görüşən və onları maliyyələşdirən məmurlar kimlərdir?
• 08:12 | 31 may 2024
“Söyüş müxalifəti” kimi tanınan və özlərini “bloqer” kimi tanıdan məlum şəxslərin hələ yeni-yeni ortaya atıldıqları vaxtlarda onların haradan, kimlərdən “qidalandıqları” barədə müəyyən qənaət yaranmışdı. Xüsusilə də Ramiz Mehdiyev, Eldar Mahmudov və digər “odioz” fiqurların “at oynatdığı” dövrlər ... Ətraflı »
“AZƏRBAYCAN ÜÇÜN ƏN BÖYÜK PROBLEM İŞSİZLİK MƏSƏLƏSİDİR” - “Müəyyən qanunlar var ki, sahibkarlığın inkişafına mane olur”
• 08:05 | 31 may 2024
Vahid Əhmədov: “Büdcənin icrasında şəffaflıq problemi var” Milli Məclisin İqtisadi siyasət, sənaye və sahibkarlıq komitəsinin üzvü, millət vəkili Vahid Əhmədov “AzPolitika”-ya müsahibəsində büdcə dəyişikliyi ilə bağlı təklif olunan yeni qanun layihəsi, Qarabağa qayıdış planının icrası və ölkədəki ... Ətraflı »