Azərbaycan Milli Məclisinin sədri Sahibə Qafarova Rusiyanın “Dostluq” ordeni ilə təltif edilib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə Rusiya Prezidenti Vladimir Putin sərəncam imzalayıb. Sərəncama əsasən, Sahibə Qafarova Rusiya-Azərbaycan münasibətlərinin möhkəmlənməsində göstərdiyi ... Ətraflı »
Putin Sahibə Qafarovanı ordenlə təltif etdi
Ceyhun Bayramov Qazaxıstana rəsmi səfərə getdi
Azərbaycan Respublikasının xarici işlər naziri Ceyhun Bayramov Qazaxıstan Respublikasına rəsmi səfərə yola düşüb. Bu barədə XİN-dən məlumat verilib. Rəsmi səfər çərçivəsində 11 mart tarixində nazir Ceyhun Bayramovun Qazaxıstan Respublikasının Baş nazirinin müavini, xarici işlər naziri Murat ... Ətraflı »
Tünzalə Ağayevanın səhhətində problem yarandı
Xalq artisti Tünzalə Ağayevanın səhhətində problem yaranıb. Müğənni bu haqda "Qonaqcanlı" verilişində bildirib ki, belində güclü ağrılar yaranıb: "Belim ağrıyır. Bu gün sürünə-sürünə də olsa verilişə gəldim. Soyuq olub, müalicə alıram. Qocalıq əlamətidir ... Ətraflı »
Tofiq Yaqubluya hökm oxundu
Milli Şuranın üzvü Tofiq Yaqublu və onunla birgə ittiham olunan jurnalist Elnur Məmmmədovun (Vaqifoğlu) cinayət işi üzrə məhkəmənin yekun prosesi keçirilib. Bu gün Bakı Ağır Cinayətlər Məhkəməsində hakim Elnur Nuriyevin sədrliyi ilə keçirilən prosesdə Tofiq Yaqublu son sözlə çıxış edib. Daha sonra ... Ətraflı »
667 balla Dövlət İdarəçilik Akademiyasına qəbul olmuş Pərvin beyin qanaması keçirib: Kömək gözləyir
34 yaşlı Pərvin Həbibzadənin sizin köməyinizə ehtiyacı var. Bu barədə onun özü məlumat verib. Bildirib ki, o, 2018-ci ildə beyin qanaması keçirib: "Mən 667 bal toplayaraq Azərbaycan Respublikası Prezidenti yanında Dövlət İdarəçilik Akademiyasının Hüquq fakültəsinin tələbəsi olmuşam. Bakı ... Ətraflı »
Deputat Səməd Seyidov seçicilərlə görüş keçirdi - FOTOLAR
Bu gün Milli Məclisin Beynəlxalq münasibətlər və parlamentlərarası əlaqələr komitəsinin sədri Səməd Seyidov Qazax rayon Aşağı Salahlı kəndində vətəndaşlarla görüş keçirib. MediaxeberleriAz xəbər verir ki, Deputat Səməd Seyidovun keçirdiyi növbəti səyyar görüş çərçivəsində Aşağı Salahlı kənd ... Ətraflı »
Müəllimləri təhqir edən direktorla bağlı rəsmi açıqlama
Bakı şəhəri 301 nömrəli tam orta məktəbin normal fəaliyyətinin təşkili Məktəbəqədər və Ümumi Təhsil üzrə Dövlət Agentliyinin və Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsinin nəzarətindədir. Bu barədə Mediaxeberleri.Az -a Bakı Şəhəri üzrə Təhsil İdarəsindən məlumat verilib. Məktəbdə idarəetmənin və tədrisin ... Ətraflı »
Gəncədə şagird məktəbli yoldaşını bıçaqladı
Gəncə şəhərində məktəbli bıçaqlanıb. MediaxeberleriAz Report-a istinadən xəbər verir ki, hadisə şəhər ərazisində yerləşən çayxanalardan birində baş verib. On birinci sinif şagirdi Ə.İ. mübahisə zəminində bıçaq xəsarəti alaraq xəstəxanaya apaırlıb. O, tibbi yardım göstərildikdən sonra evə ... Ətraflı »
Tahir Əmiraslanov: "Turizm Agentliyində bəzi məsələlər açılsa, aləm dağılar" - MÜSAHİBƏ
Azərbaycanın Milli Kulinariya Mərkəzinin (AMKM) baş direktoru olmuş, Əməkdar mədəniyyət işçisi Tahir Əmiraslanov Teleqraf-ın suallarını cavablandırıb. Mediaxeberleri.Az onunla müsahibəni təqdim edir: - Tahir bəy, Rusiyada yaşayan əslən azərbaycanlı, dünya şöhrətli kulinar Stalik Xankişiyevin ... Ətraflı »
Xalqxeber.Az xəbər portalı 13 yaşını qeyd edir
Bu gün Azərbaycanın aparıcı xəbər portallarından biri olan Xalqxeber.Az-ın fəaliyyətə başlamasından 13 il ötür. Bu illər ərzində portal ölkənin informasiya məkanında mühüm yer tutaraq, operativ, obyektiv və dolğun xəbərləri oxuculara çatdırmaq missiyasını uğurla yerinə yetirib. Saytın baş ... Ətraflı »