Son bir həftədə iki rayonun başçısı - may ayının 31-də Qusarın başçısı Şair Balaşərif oğlu Alxasov, iyunun 6-da isə Beyləqanın başçısı Asif Əzizağa oğlu Ağayev - vəzifəsindən azad edilib. Mediada yayılan məlumatda bildirilirdi ki, Ş.Alxasov Qusarda meşə ərazisini qanunsuz olaraq ayrı-ayrı şəxslərə ... Ətraflı »
Azərbaycan millisi Albaniyaya məğlub oldu
Bu gün beynəlxalq yoldaşlıq görüşündə üz-üzə gələcək Azərbaycan və Albaniya yığmalarının start heyətləri açıqlanıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, milli komandalar meydana aşağıdakı heyətlə çıxacaqlar. Azərbaycan: Şahruddin Məhəmmədəliyev, Elvin Cəfərquliyev, Bədavi Hüseynov, Bəhlul ... Ətraflı »
"Beşiktaş" "Qarabağ"ın futbolçusu üçün hərəkətə keçdi: 4 milyon ödəyəcək?
• 11:08 | 07 iyun 2024
“Beşiktaş” “Qarabağ”ın yarımmüdafiəçisi Leandro Andradeni heyətinə qatmaq istəyir. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, İstanbul nəhəngi 24 yaşlı futbolçunun transferi üçün Ağdam təmsilçisi ilə danışıqlar aparır. Bu barədə Portuqaliyanın nüfuzlu “A Bola” nəşri məlumat yayıb. “Beşiktaş” Azərbaycan ... Ətraflı »
Pensiyaya daha tez necə çıxmaq olar?
• 10:56 | 07 iyun 2024
Erkən yaşa görə əmək pensiyası hüququ kişilərdə 60, qadınlarda 58 yaş 6 ay təşkil edir. Bəs bu hüquqdan hansı halda yararlanmaq mümkündür? Mediaxeberleri.Az Oxu.az-a istinadən xəbər verir ki, bununla bağlı müvafiq qanunvericiliyin tələbləri var. Qanunvericiliyə əsasən, valideynlərini itirmiş, ... Ətraflı »
Vasif Talıbovun postunu kim tutacaq?
• 10:54 | 07 iyun 2024
Yaxın vaxtlarda Azərbaycanda parlament seçkilərinin keçiriləcəyi gözlənilir. Milli Məclisə seçkilərlə yanaşı, Naxçıvan Muxtar Respublikasının Ali Məclisinə də seçkilər keçiriləcək. Mediaxeberleri.Az qafqazinfo-ya istinadən xəbər verir ki, TNS-nin yaydığı məlumata görə, Naxçıvanın yeni rəhbərliyi ... Ətraflı »