Bakıda kafe sahibinin azyaşlı oğlunu qaçırıb 200 min manat pul tələb etməkdə ittiham olunan Cəlilabad rayon sakini Sakit Əlişov və Qəbələ rayon sakini Şahin Quliyevin cinayət işi üzrə ibtidai istintaq yekunlaşıb. Mediaxeberleri.Az-ın məlumatına görə, cinayət işi üzrə toplanan materiallar baxılması ... Ətraflı »
Ölkədə animasiya məktəbləri yaradılacaq - Nazir müavini
• 21:06 | 06 sentyabr 2023
Ölkəmizdə animasiya məktəblərinin yaradılması gələcək planlarımıza daxildir. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bunu mədəniyyət nazirinin müavini Səadət Yusifova 6-cı ANİMAFİLM festivalının açılışı zamanı jurnalistlərə açıqlamasında deyib. Nazir müavini bu baxımdan xarici mütəxəssislərlə ... Ətraflı »
Qazax-Tovuz Regional Gənclər və İdman İdarəsində UGİM-nin direktor və məşqçi-müəllimlərinin iştirakı ilə toplantı keçirilib
• 17:52 | 06 sentyabr 2023
Qazax-Tovuz Regional Gənclər və İdman İdarəsində UGİM-nin  direktor və məşqçi-müəllimlərinin iştirakı ilə toplantı keçirilib
Qazax-Tovuz Regional Gənclər və İdman İdarəsinin nəzdində fəaliyyət göstərən UGİM-nin direktor və məşqçi-müəllimlərinin iştirakı ilə toplantı keçirilib. 06 sentyabr 2023-cü il tarixdə Qazax Olimpiya İdman Kompleksinin akt zalında Qazax-Tovuz Regional Gənclər və İdman İdarəsinin nəzdində fəaliyyət ... Ətraflı »