Bakıda Azərbaycan Hakimlərinin II Forumu keçirilir. Mediaxeberleri.Az-ın məlumatına görə, tədbirdə Hakimlər İttifaqının sədri Ramiz Rzayev, Ali Məhkəmə və Məhkəmə-Hüquq Şurasının sədri İnam Kərimov, Konstitusiya Məhkəməsinin sədri Fərhad Abdullayev, hakimlər, həmçinin dövlət və hökumət rəsmiləri ... Ətraflı »
Vətəndaş Ağayev Əli Rza oğlu “EFENDİLER AUTO” MMC-nin vəzifəli şəxslərinin cinayət əməllərindən Daxili işlər naziri Vilayət Eyvazova, Daxili işlər nazirinin Birinci müavini Seyfulla Əzimova, Azərbaycan Respublikası Daxili İşlər Nazirliyi Baş Mütəşəkkil Cinayətkarlıqla Mübarizə İdarəsinin rəisi ... Ətraflı »
Şagirdi döyməklə gündəmə gələn məktəb direktoru Ruslan İbayev başqalarının əvəzinə sənədə imza ataraq vəzifə saxtakarlığına yol verib... İmişli rayonu Hacıalmuradlı kənd orta məktəbinin direktoru Ruslan İbayev məktəbin Həmkərlar Təşkilatının rəhbərini tutduğu vəzifədən uzaqlaşdırmaq üçün ... Ətraflı »
Mərkəzi Bank məlumat yaydı
Azərbaycan Mərkəzi Bankı (AMB) əhaliyə xidmət üzrə fəaliyyətini təkmilləşdirməyə qərar verib. Mediaxeberleri.Az report-a istinadən xəbər verir ki, bu barədə AMB məlumat yayıb. Məlumata görə, hazırda milli pul nişanlarının dəyişdirilməsi, yubiley və xatirə pul nişanlarının satışı, habelə AMB-nin ... Ətraflı »
Məhkəmə Saatlı Rayon İcra Hakimiyyətinin vəzifəli şəxsi ilə bağlı qərar verdi
Şirvan Apellyasiya Məhkəməsində dələduzluq, mənimsəmə, rüşvət alma, vəzifə səlahiyyətlərindən sui-istifadə və vəzifə saxtakarlığında təqsirləndirilən Zöhrab Nəbiyevin (soyadı şərtidir) barəsindəki hökmdən dövlət ittihamçısı tərəfindən verilən apellyasiya protesti üzrə məhkəmə iclası başa çatıb. ... Ətraflı »
Qaradağda qoruq ərazisində qanunsuz qazıntı aparan qızılaxtaranlar saxlanılıb - VİDEO
Qaradağ rayonunda qabaqcadan əlbir olan bir qrup şəxs dövlət tərəfindən xüsusi qorunan təbiət ərazilərinin mühafizə qaydalarını pozaraq qızıl axtarmaq məqsədilə milli tarix-bədii qoruqlardan birinin ərazisinə qanunsuz daxil olublar. DİN-in mətbuat xidmətindən verilən xəbərə görə, onlar qoruqdakı ... Ətraflı »
TƏBİB-in 'zibilləri' bir-bir ÜZƏ ÇIXIR: Daha bir şübhəli təyinat... - BU NƏDİ BELƏ?
TƏBİB-in və ləğv edilmiş Azərbaycan Beynəlxalq Universiteti məzunu olan Qobustan Rayon Mərkəzi Xəstəxanasının direktorunun cavablandıra bilmədiyi suallar… Azərbaycan səhiyyə sistemində baş verən kadr dəyişiklikləri və son dövrlərdə artan narazılıqlar fonunda, TƏBİB rəhbərliyindəki dəyişikliklər ... Ətraflı »
Nazirliik üzərliklə bağlı çağırış etdi - "Ağır hüquqi nəticələrə səbəb ola bilər"
"Üzərlik bitkisinin tərkibində harmin, harmalin, harmalol, tetrahidroharmin kimi alkaloidlər mövcuddur". Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu, Səhiyyə Nazirliyinin yaydığı məlumatda öz əksini tapıb. Bildirilib ki, bu maddələr elmi ədəbiyyatda "harmala alkaloidləri" və ya ... Ətraflı »
Yardımlıda təhsilin ANASI AĞLAR QALIB - "..."şirinliyi" verir, söhbəti bağlayır"
"Yardımlı rayon Arvana kənd tam orta məktəbinin direktoru Kamran İsayev Abbasxan oglu haqqında kifayət qədər şikayət paylaşsaq da, heç bir addım atılmamışdır..." Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bunu özünün etiraz dolu müraciətində tanınmış təhsil eksperti Sakit Muradov qeyd edib. ... Ətraflı »