Xəbər verdiyimiz kimi, əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri Anar Əliyevin müvafiq əmri ilə Zaur Kamal oğlu İbrahimov tutduğu vəzifəsindən azad edilib. Mediaxeberleri.Az-ın əldə etdiyi məlumata görə, Zaur Kamal oğlu İbrahimova Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyində sədr müavini təyin ... Ətraflı »
Fevralın 19-u saat 13:00-a olan faktiki hava açıqlanıb. Bu barədə Mediaxeberleri.Az-a Milli Hidrometeorologiya Xidmətindən məlumat verilib. Bəzi rayonlarda yağıntılı və küləkli hava şəraiti müşahidə olunur. Şahbuz, Gədəbəy, Zaqatalada yağış, Daşkəsən və Şahdağda isə arabir qar yağır. Bir sıra ... Ətraflı »
Metronun "Nəriman Nərimanov" stansiyasında qatarda tüstülənmə baş verib. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə məlumat Bakı.vs-in "qaynar xətti"nə daxil olub. Bildirilib ki, tüstülənmə səbəbindən bütün sərnişinlər düşürülüb. Hadisə ilə bağlı aidiyyəti üzrə sorğu ... Ətraflı »
Bu gündən Ramazan ayı başlayıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, Qafqaz Müsəlmanları İdarəsinin Qazılar Şurasının Ramazan ayının başlanması münasibəti ilə yaydığı fətvada bu il Ramazan ayının 1-i miladi təqvimlə fevral ayının 19-na təsadüf etdiyi qeyd olunub. Fətvada bildirilib ki, Ramazan ... Ətraflı »
Ermənistan hakimiyyətinin respublikanın dəmir yollarının idarə olunmasında Rusiyanı əvəz etmək istəyi düşünülməmiş qərardır. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bu barədə Rusiya Təhlükəsizlik Şurasının katibi Sergey Şoyqu deyib. O bildirib ki, belə bir addımdan sonra mövcud sistem bir gecədə sıradan ... Ətraflı »