"Biz hərbi-texniki əməkdaşlığı müzakirə etdik. Əməkdaşlıq yaxşı gedir". Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, bunu Serbiya Respublikasının Prezidenti Aleksandar Vuçiç Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyev in iştirakı ilə iki ölkə arasında mətbuata bəyanatlarla çıxışında deyib. "Xarici ... Ətraflı »
Serbiya prezidenti: "Ən çətin məsələlərdə Azərbaycandan dəstək almışıq" - VİDEO
“Qadın paltarında səfirlikdə gizlənən siz idiz?...” - VİDEO
Münxen Təhlükəsizlik Konfransı zamanı Birinci vitse-prezident Mehriban Əliyevanın xaricdə yaşayan bloqer Emin Hüseynova verdiyi cavab gündəm olub. “Qafqazinfo” xəbər verir ki, Emin Hüseynovun Azərbaycanda demokratiyanın durumu ilə bağlı sualına Mehriban xanım ustalıqla cavab verib. “Qadın ... Ətraflı »
Ağstafada 3 mərtəbəli fərdi evdə yanğın olub
Ağstafa yanğın hadisəsi baş verib. APA-nın yerli bürosunun məlumatına görə hadisə rayon ərazisində qeydə alınıb. Belə ki, rayon sakininə məxsus 3 mərtəbəli evdə anidən yanğın başlayıb. Dərhal əraziyə FHN yanğınsöndürən texnikası və canlı qüvvəsi cəlb edilib. Yanğının söndürülməsi istiqamətində ... Ətraflı »
Salyan küçələrində acınacaqlı durum - VİDEO
Kanalizasiya xəttinin çəkilməsi üçün qazılmış yol qar yağandan sonra keçilməz vəziyyətə düşüb. Söhbət Salyan şəhərinin Mirbağır Ağazadə küçəsindən gedir. Mediaxeberleri.Az-ın "Xəzər Xəbər" -ə istinadla verdiyi məlumata görə, sakinlər iddia edirlər ki, yol kanalizasiya xətlərinin ... Ətraflı »
DSX-nin Baş idarəsinin sabiq rəisi öldü - Foto
Dövlət Sərhəd Xidmətinin (DSX) Baş idarəsinin sabiq rəisi, polkovnik Knyaz Qaralov vəfat edib. Mediaxeberleri. Az Oxu.az-a istinadən xəbər verir ki, o, bu gün günorta saatlarında dünyasını dəyişib. Qeyd edək ki, Knyaz Qaralov uzun illər DSX-də müxtəlif vəzifələrdə çalışıb. ... Ətraflı »
8 il əvvəl deputat ölmüşdü: indi də həkimin meyiti tapıldı
Fevral ayının 13-də günorta saat 14 radələrində Qusar rayonu ərazisində fəaliyyət göstərən istirahət mərkəzlərindən birində Ukrayna vətəndaşı, 1957-ci il təvəllüdlü Boris Merzlyakovun cəsədi aşkar edilib. Mediaxeberleri.Az Bizim.Media-ya istinadla xəbər verir ki, meyitə baxış keçirilən zaman onun ... Ətraflı »
Meydan TV Fuad Qəhrəmanlını efirə çıxardı, darmadağın etdi - Video
Xəbər verdiyimiz kimi , Dövlət Təhlükəsizliyi Xidməti “Ramiz Mehdiyev işi” ilə bağlı yeni detalları açıqlayıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, yeni görüntülərdə AXCP sədrinin müavini Fuad Qəhrəmanlının AXCP sədri Əli Kərimlinin əleyhinə etirafları, onun göstərişi ilə təxribata cəhd etmələrini ... Ətraflı »