6 iyul 2024-cü il tarixində Bakıdan yola çıxan Səyyar Gənclər Xidməti avtobusunun Ağdaş və Göyçaydan sonra növbəti dayanacağı Bərdə rayonu olub. Bərdə rayonunda fəaliyyət göstərən Dövlət Peşə Təhsil Mərkəzində baş tutan açılış mərasimində ilk olaraq Azərbaycan Respublikasının Gənclər Fondunun ... Ətraflı »
“Medera”nın sahibi klinikasından imtina etdi
Mən “Medera” klinikasında işləmirəm və bu məsələyə müdaxilə etməyə o qədər də haqqım yoxdur. Heç nə deyə bilmərəm. Bu sözləri Axar.az -a xalq artisti Ağadadaş Ağayev və “Medera”nın gözətçisi Nurəddin Cəlilov arasında 22 iyulda baş verən insident haqda sualı cavablandıran klinikanın sahibi, iş ... Ətraflı »
Manatla bağlı BƏDBİN PROQNOZ – “Devalivasiya olacaq!”
• 15:44 | 25 iyul 2024
Respublikaçıların namizədi Donald Trampın seçiləcəyi təqdirdə dolların dünya bazarındakı dəyərinin artacağı proqnozlarını verir. Bu, Azərbaycanın maliyyə bazarında ciddi narahatlığa səbəb olur. Digər tərəfdən, yaxın aylarda Azərbaycanda növbəti devalvasiyanın olacağı ilə bağlı xəbərlər yayılır. ... Ətraflı »
Məzahir Pənahov Elton Məmmədovu məhkəməyə verir? - “6 aylıq həbs təhlükəsi var”
• 15:39 | 25 iyul 2024
Xəbər verdiyimiz kimi, növbədənkənar parlament seçkilərinə 94 saylı Ucar seçki dairəsindən qatılmaq istəyən Elton Məmmədovun deputatlığa namizədliyi ləğv edilib. Bu qərardan sonra saytımıza açıqlama verən Milli Məclisin sabiq üzvü MSK sədri Məzəhir Pənahov və komissiya üzvləri barədə sərt ifadələr ... Ətraflı »