Bildiyimiz kimi, Azərbaycan Respublikasında, xüsusilə Bakı şəhərində Yeni Suraxanı, Məhəmmədi, Ramanı və s. qəsəbələrdə kənd təsərrüfatı kateqoriyalı torpaq sahələrində müxtəlif yaşayış massivləri inşa edilib. Bu yaşayış massivlərində minlərlə fərdi yaşayış evi olmasına baxmayaraq, mülkiyyət ... Ətraflı »
Ağstafa, Qazax və Tovuzda 5 tenderdə qanun pozuntusu - TƏFƏRRÜAT
• 19:50 | 30 oktyabr 2024
Ağstafa, Qazax və Tovuz rayonlarında fəaliyyət göstərən Dövlət Yanğından Mühafizə Hissələri "Palma-Z” MMC (VÖEN – 3601462631) adlı şirkətlə 5 satınalma müqaviləsi imzalayıblar. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, Yeniavaz.com -a açıqlanan rəsmi məlumatlara igörə, müqavilələrdən 4-ü bir mənbədən ... Ətraflı »
Ramiz Mehdiyev: "Mənə kim cinayət işi açır? İşinizlə məşğul olun"
• 18:40 | 30 oktyabr 2024
Milli Elmlər Akademiyasının fəaliyyətində aşkar edilmiş qanun pozuntuları ilə bağlı araşdırmalar aparılıb və külli miqdarda yeyintilərin olduğu üzə çıxıb. Həmin yeyintilərin AMEA-nın sabiq sədri Ramiz Mehdiyevin dövründə baş verdiyi qeyd edilib. Manset.az AMEA-nın sabiq sədri Ramiz Mehdiyevlə ... Ətraflı »
İcra hakimiyyətində qəbul: Babaşov 3 nəfərin müraciətinə baxdı - FOTOLAR
Ölkəmizdə həyata keçirilən dövlət siyasətinin əsasında vətəndaş amili dayanır ki, bunu Prezident İlham Əliyev və Birinci vitse-prezident Mehriban xanım Əliyeva tərəfindən vətəndaşlara göstərilən qayğıda hər zaman hiss edirik. Bu, eyni zamanda, həm də hər bir dövlət məmuruna örnəkdir. Ölkə ... Ətraflı »