Binəqədi rayonunda yerləşən "Elmed" Tibb Mərkəzinin 1-ci mərtəbəsində yerləşən 28 m²-lik qəssabxana bağlanıb. "Qaynarinfo"nun məlumatına görə, klinikanın direktoru və qanuni təmsilçisi Ramin Quliyev sözügedən 28 m²-lik qeyri-yaşayış sahəsini qəssabxana kimi işlətmək üçün Əli ... Ətraflı »
Azərbaycan Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi və SOCAR Green arasında anlaşma memorandumu imzalanıb
Dövlət Su Ehtiyatları Agentliyi (ADSEA) Azərbaycan Dövlət Neft Şirkətinin (SOCAR) törəməsi olan "SOCAR Green" şirkəti ilə ölkənin su ehtiyatlarının idarə olunmasında enerji səmərəliliyinin artırılması və bərpa olunan enerji layihələrinin tətbiqinin genişləndirilməsi məqsədi ilə Anlaşma ... Ətraflı »
“Gənc Xanımların Sosial Biznes Modellərinin Yaradılmasına Dəstək!”
• 17:24 | 14 noyabr 2024
Samux rayonunda keçirilən “Gənc Xanımların Sosial Biznes Modellərinin Yaradılmasına Dəstək!” layihəsi uğurla başa çatdı. Azərbaycan Gənclər Fondunun elan etdiyi “İdeyanı realllaşdır 2023” fərdi qrant müsabiqəsinin qalibi olmuş gənc Lalə Hacıyevanın “Gənc Xanımların Sosial Biznes Modellərinin ... Ətraflı »
“Şaurma N 1″ restoranının şəriki Aqil Babayevin işində DTX araşdırması!
• 17:14 | 14 noyabr 2024
“Şaurma N 1″ restoranının şəriki Aqil Babayevin cinayət işi üzrə məhkəmə prosesində ona qarşı irəli sürülən və hökm çıxarılan ittihamın əssassız olması ilə bağlı yeni məqamlar ortaya çıxır. Bununla bağlı Azərbaycan Respublikası CM-nin 178.4-cü maddəsi ilə təqsirli bilinərək məhkum edilmiş Babayev ... Ətraflı »