Azərbaycan Respublikasının Prezidenti İlham Əliyevin Türkiyə Respublikasının Prezidenti Rəcəb Tayyib Ərdoğanın dəvəti ilə 4-cü Antalya Diplomatik Forumunda iştirak etmək üçün Türkiyəyə işgüzar səfəri başlayıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, Antalya Beynəlxalq Hava Limanında Prezident İlham ... Ətraflı »
Azərbaycanda yeni xəbər saytı fəaliyyətə başladı
Azərbaycanda yeni xəbər saytı – www.post-media.az fəaliyyətə başlayıb. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, Medianın İnkişafı Agentliyi (MEDİA) tərəfində media reyestrinə daxil edilən sayt gündəlik ictimai-siyasi xəbərlər oxucuara təqdim edəcək. www.post-media.az-ın təsisçisi və baş redaktoru ... Ətraflı »
Xırdalanda məktəbli direktor tərəfindən döyülüb?
• 14:39 | 10 aprel 2025
Xırdalan şəhər sakini Ramin Ağayev övladının məktəb direktoru tərəfindən döyüldüyünü iddia edir.Mediaxeberleri.Az-ın məlumatına görə “Qafqazinfo”ya müraciət edən valideyn bildirir ki, övladı Xırdalan şəhər 1 saylı orta məktəbin 5D sinfində oxuyur. Atanın sözlərinə görə, məktəbli dekabrın 18-də ... Ətraflı »
İranla sərhəddə körpü nə vaxt istifadəyə veriləcək?
• 14:36 | 10 aprel 2025
Azərbaycan Respublikasının Baş nazirinin müavini Şahin Mustafayev və İran İslam Respublikasının yol və şəhərsalma naziri Fərzanə Sadiq Ağbənd körpüsünə, Horadiz-Ağbənd dəmir yolu tikintisinə birgə baxış keçiriblər. Mediaxeberleri.Az APA-ya istinadla xəbər verir ki, Şahin Mustafayev və Fərzanə ... Ətraflı »
Hərbi əməliyyatlar hansı halda başlaya bilər?
• 14:34 | 10 aprel 2025
Azərbaycanla Ermənistan arasında sülh mətni üzərində razılaşmanın əldə edildiyi ötən ay açıqlandı. Məlum oldu ki, erməni tərəfi 2024-cü ilin yanvar ayına qədər Qarabağ mövzusunun sülh razılaşmasında əks edilməsinə çalışıb. Daha sonra isə Ermənistanın Xarici İşlər Nazirliyi bu mövzunun gündəlikdən ... Ətraflı »