Mayın 7-də Azərbaycan Respublikası ilə Vyetnam Sosialist Respublikası arasında imzalanmış sənədlərin Azərbaycan Prezidenti İlham Əliyevin və Vyetnam Kommunist Partiyasının Mərkəzi Komitəsinin Baş katibi To Lamın iştirakı ilə mübadiləsi mərasimi olub. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, Azərbaycan ... Ətraflı »
Ağstafada “Heydər Əliyev və dövlət gənclər siyasəti” mövzusunda dəyirmi masa keçirilib
Azərbaycan xalqının Ümummilli Lideri Heydər Əliyevin anadan olmasının 102-ci ildönümü münasibəti ilə Ağstafa rayonunda silsilə tədbirlər davam etdirilir. Ağstafa Rayon İcra Hakimiyyətinin inzibati binasında keçirilən “Heydər Əliyev və dövlət gənclər siyasəti” mövzusunda təşkil olunan dəyirmi ... Ətraflı »
• 16:20 | 07 may 2025
Mayın 7-də Qazax Rayon İcra Hakimiyyətinin və Yeni Azərbaycan Partiyası (YAP) Qazax Rayon Təşkilatının birgə təşkilatçılığı ilə 2025-ci il “Konstitusiya və Suverenlik İli” çərçivəsində Ümummilli Lider Heydər Əliyevin anadan olmasının 102-ci ildönümünə həsr edilmiş “Nə zaman, nə məkan anlayışına ... Ətraflı »
• 13:34 | 07 may 2025
Ötən günlər bank kartlarından kütləvi talamalar və bankların məsuliyyəti ilə bağlı yazıdan sonra daxil olan müraciətlər sektorda problemlərin daha ciddi olduğunu göstərir. Bir çoxları onların adından kredit götürüldüyünü bildirilər. Araşdırdıqda isə ağlasığmaz bir vəziyyətlə rastlaşırıq. ... Ətraflı »