Nəsimi Rayon Polis İdarəsinin əməkdaşları əməliyyat keçirib, altı kiloqram narkotik aşkarlanıb. Bu barədə “Report”a Daxili İşlər Nazirliyinin mətbuat xidmətindən məlumat verilib. Bildirilib ki, 2025-ci ilin ilk günlərində həyata keçirilən əməliyyat nəticəsində narkotik vasitələrin qanunsuz ... Ətraflı »
Bələdiyyə seçkilərində 16 174 nəfərin namizədliyi qeydə alınıb
Bələdiyyə seçkilərində 16 min 174 nəfərin namizədliyi qeydə alınıb. "Report" xəbər verir ki, bununla bağlı Mərkəzi Seçki Komissiyasının (MSK) sədri Məzahir Pənahov qurumun bugünkü iclasında məlumat verib. Onun sözlərinə görə, namizədlər 23 siyasi partiyanı təmsil edirlər: "Onlardan ... Ətraflı »
Cavid Hüseynov: “Səbail" Mirabdulla Abbasova görə maddi baxımdan o qədər də ziyana düşməyəcək"
• 16:18 | 06 yanvar 2025
Cavid Hüseynov "Səbail" Mirabdulla Abbasova görə maddi baxımdan o qədər də ziyana düşməyəcək. Bunu “Report”a açıqlamasında “Səbail”in baş məşqçisi Cavid Hüseynov deyib. O, uzun müddətdir futbol oynamayan Mirabdulla Abbasovla anlaşdıqlarını bildirib: “Mirabdulla komandamıza qoşulub. ... Ətraflı »
Hesablama Palatasının sədri: "İşğaldan azad edilmiş ərazilərdə pre-auditlər həyata keçiririk"
• 16:15 | 06 yanvar 2025
Vüqar Gülməmmədov Hesablama Palatası işğaldan azad edilmiş ərazilərdə pre-auditlər həyata keçirir. Bunu "Report"a müsahibəsində Palatanın sədri Vüqar Gülməmmədov bildirib. "Ölkə Prezidentinin müvafiq tapşırıqlarına əsasən işğaldan azad edilmiş ərazilərdə olduqca böyük işlər görülür. ... Ətraflı »