Ukraynada müharibə davam edir. Baku TV-nin bu ölkədə olan əməkdaşı Mübariz Aslanov Ukraynadan son məlumatları çatdırıb. O bildirib ki, ötən gecə Xarkov, Nikolayev və Xerson vilayətləri kütləvi hücuma məruz qalıb. “Zaporojye, Nikolayev və Xerson vilayətlərində Ukrayna Silahlı Qüvvələrinin əks-hücum ... Ətraflı »
Sabirabad sakinlərinin yol dərdi: “Meyiti traktorla apardılar” - VİDEO
Sabirabad rayonunun Qaratəpə kəndinin yolları bərbad vəziyyətdədir. Sakinlərin sözlərinə görə, yolların yararsızlığı qış aylarında onları daha da çətin vəziyyətdə qoyur, şagirdlər məktəbə getməkdə çətinlik çəkirlər. “Qonşumun nənəsi rəhmətə getmişdi. Onun meyitini buradan traktorla aparmalı ... Ətraflı »
• 20:58 | 09 fevral 2024
Ümid Partiyasının sədri İqbal Ağazadənin Axar.az -a müsahibəsi: - Dünyanın bir çox ölkəsində siyasi partiyaların yaranma prinsipində ideologiya əks olunsa da, onların əksəriyyəti ideoloji mübarizə aparmır. Azərbaycanda siyasi partiyaların platformasındakı əsas ideoloji xətt nədən ibarətdir? - ... Ətraflı »
• 20:13 | 09 fevral 2024
Bu gün Azərbaycan Respublikası müdafiə nazirinin birinci müavini – Azərbaycan Ordusunun Baş Qərargah rəisi general-polkovnik Kərim Vəliyevin doğum günüdür. Onun 63 yaşı tamam olur. “Qazax” Xeyriyyə İctimai Birliyi İdarə Heyətinin sədri riyaziyyat elmləri doktoru, professor İlham Pirməmmədov, ... Ətraflı »