Cəlilabad rayonunda məktəbin həyətyanı sahəsi satılıb? - VİDEO
Cəlilabad rayonunda məktəb ərazisinin qanunsuz olaraq satıldığı iddia olunur. Mediaxeberleri.Az xəbər verir ki, rayon sakini Üçtəpə kəndində olan Məzahir Ağayev adına Üçtəpə kənd orta məktəbin ərazisinin satıldığını iddia edib. Oxu.Az -ın sorğusuna cavab olaraq Cəlilabad Rayon İcra Hakimiyyətindən ... Ətraflı »
• 20:06 | 20 fevral 2026
Azərbaycan Milli Elmlər Akademiyasının (AMEA) Nəsimi adına Dilçilik İnstitutunun direktoru inzibati məsuliyyətə cəlb edilib. Mediaxeberleri.Az "Qaynarinfo"ya istinadla xəbər verir ki, Dövlət Əmək Müfəttişliyi Xidməti tərəfindən Dilçilik İnstitutunun direktoru, Filologiya elmləri doktoru, ... Ətraflı »
• 20:05 | 20 fevral 2026
Göygöl rayonunun Aşıqlı kənd tam orta məktəbində 10 şagirdin zəhərlənmə şübhəsi ilə bağlı Azərbaycan Respublikasının Qida Təhlükəsizliyi Agentliyi tərəfindən araşdırmalar davam etdirilir. Bu barədə AQTA-dan məlumat verilib. Agentliyin əməkdaşları tərəfindən ilkin olaraq məktəbin bufetində, daha ... Ətraflı »