Media Xəbərləri > Çap üçün versiya > Avropa Liqasında 40 oyun - nəticələr

Avropa Liqasında 40 oyun - nəticələr

Avropa Liqasında 40 oyun - nəticələr
Bu gün Avropa Liqasında 2-ci təsnifat mərhələsinin ilk oyunlarına yekun vurulub.

Son oyun günündə 40 görüş keçirilib.

Təmsilçilərimizdən "Qəbələ" öz meydanında Tbilisi "Dinamo"sunu qəbul edib və 0:2 hesabı ilə uduzub. "Neftçi" isə Rusiya səfərində Tula "Arsenal"ı ilə üz-üzə gəlib və minimal hesabla qalib gəlib - 1:0.



25 iyul

Avropa Liqası

II təsnifat mərhələsi, ilk oyunlar

17:30. “Pünik” (Ermənistan) - “Yablonets” (Çexiya) - 2:1

18:45. “Ventspils” (Latviya) - “Qzira” (Malta) - 4:0

19:00. “Qəbələ” (Azərbaycan) - "Dinamo" (Tbilisi, Gürcüstan) - 0:2

19:30. "Partizani" (Albaniya) - "Şerif" (Moldova) - 0:1

19:30. AEK (Larnaka, Kipr) - "Levski" (Sofiya, Bolqarıstan) - 3:0

20:30. “Utrext” (Hollandiya) - "Zrinski" (Bosniya və Herseqovina) - 1:1

20:45. “Çixura” (Gürcüstan) - "Aberdin" (Şotlandiya) - 1:1

20:55. "Honved" (Macarıstan) - "Universitatya” (Krayova, Rumıniya) - 0:0

21:00. “Şaxtyor” (Soliqorsk, Belarus) - “Esbyerq” (Danimarka) - 2:0

21:00. "Alaşkert" (Ermənistan) - "Styaua" (Rumıniya) - 0:3

21:00. “Mlada Boleslav” (Çexiya) - "Ordabası" (Qazaxıstan) - 1:1

21:00. “Molde” (Norveç) - "Çukariçki" (Serbiya) - 0:0

21:00. “Flora” (Estoniya) - “Ayntraxt” (Frankfurt, Almaniya) - 1:2

21:00. “Yeni Malatyaspor” (Türkiyə) - "Olimpiya" (Lyublyana, Sloveniya) - 2:2

21:00. “Lexiya” (Qdansk, Polşa) - "Brondbü" (Danimarka) - 2:1

21:00. “Hoqesun” (Norveç) - “Şturm” (Qraz, Avstriya) - 2:0

21:00. “Arsenal” (Tula, Rusiya) - “Neftçi” (Azərbaycan) - 0:1

21:30. “Konnak” (Uels) - “Partizan” (Serbiya) - 0:1

21:30. “Lokomotiv” (Plovdiv, Bolqarıstan) - “Spartak” (Trnava, Slovakiya) - 2:0

21:30. MOİK (Sofiya, Bolqarıstan) - “Osiyek” (Xorvatiya) - 1:0

21:30. “Hapoel Beer-Şeva” (İsrail) - “Kayrat” (Qazaxıstan) - 2:0

22:00. "Pyast" (Polşa) - "Riqa" (Latviya) - 3:2

22:00. “Feherver” (Macarıstan) - “Vaduts” (Lixtenşteyn) - 1:0

22:00. “Norrçöpinq” (İsveç) – “Liepaya” (Latviya) - 2:0

22:15. “Lütsern” (İsveçrə) - “Klaksvik” (Farer adaları) - 1:0

22:30. "Jöness" (Lüksemburq) - “Vitoriya” (Portuqaliya) - 0:1

22:30. “Aris” (Yunanıstan) - AEL (Limasol, Kipr) - 0:0

22:30. AZ (Alkmaar, Hollandiya) – “Hakken” (İsveç) - 0:0

22:30. “Gent” (Belçika) - “Vitorul” (Rumıniya) - 6:3

22:30. “Dunayska Streda” (Slovakiya) - “Atromitos” (Yunanıstan) - 1:2

22:45. “Vulverhempton” (İngiltərə) - “Kruzaders” (Şimali İrlandiya) - 2:0

22:45. “Strasburq” (Fransa) - "Makkabi" (Hayfa, İsrail) - 3:1

22:45. “Reyncers” (Şotlandiya) - “Progres” (Lüksemburq) - 2:0

22:45. "Buduçnost" (Podqoritsa, Monteneqro) - “Zarya” (Luqansk, Ukrayna) - 1:3

22:45. "Domjale" (Sloveniya) - “Malmö” (İsveç) - 2:2

23:00. "Valür" (İslandiya) - "Lüdoqorets" (Bolqarıstan) - 1:1

23:00. “Şemrok Rovers” (İrlandiya) – “Apollon” (Kipr) - 2:1

23:00. “Torino” (İtaliya) - "Debretsen" (Macarıstan) - 3:0

23:00. “Legiya” (Varşava, Polşa) - “Kuopio” (Finlandiya) - 1:0

23:00. “Espanyol” (İspaniya) - “Styarnan” (İslandiya) - 4:0


24 iyul

"Slovan" (Slovakiya) – “Ferronikeli” (Kosovo) - 2:1

23 iyul

"Ararat" (Ermənistan) - “Linkoln” (Cəbəllütariq) - 2:0

"HB Torshavn" (Farer adaları) - "Linfild" (Şimali İrlandiya) - 2:2

"Şkendiya" (Makedoniya) - "Düdelanj" (Lüksemburq) - 1:2

“Santa Koloma” (Andorra) - "Astana" (Qazaxıstan) - 0:0

"Tre Penne" (San-Marino) - "Suduva" (Litva) - 0:5

Qeyd edək ki, cavab görüşləri 30 iyul - 1 avqustda keçiriləcək.
Geri qayıt
http://mediaxeberleri.az/index.php?newsid=34976

© 2014 www.mediaxeberleri.com